fbpx

Tack för din registrering!

Tack för din registering, mer information kommer inom 2 veckor. Det är alltid gratis att testa 1 gång och all utrustning kan man låna gratis hos oss. Tipsa gärna fler kompisar att börja fäkta hos oss och hör av er om ni inte längre är intresserade att börja med fäktning. 

OBS! I och med spridningen av det nya coronaviruset Covid-19 anpassar vi vår träning för att minimera smittorisken för våra medlemmar. Vi har begränsat träningen till små träningsgrupper, god hygien samt anpassad säker träning med mycket liten kroppskontakt. Vuxna som lämnar ska ej vara kvar i lokalen under träning.

Har du frågor så kan du allt nå oss på: allezfaktforening@gmail.com.

För andra uppdateringar och händelser i föreningen, följ oss gärna i våra sociala kanaler.

MVH

Allez Fäktförening Göteborg


%d